Aktualności

RÖBEN - modna ceramika budowlana w odcieniach szarości*

Eleganckie grafity, szarości i antracyty z powodzeniem wykorzystywane są w branży budowlanej, od elewacji i przestrzeni przydomowej, po dach i wnętrza. W ofercie firmy Röben znaleźć można ponad 100 propozycji, a każdą z nich wyróżniają unikatowe cechy.

Zarówno cegły rodzimej produkcji, jak i te importowane, dostępne są w modnych odcieniach szarości, które z łatwością dopasować można do oczekiwań inwestorów. Antracytowa, cieniowana powierzchnia cegły SYDNEY ciekawie wkomponuje się w zieleń ogrodu. Występująca w dwóch formatach – standardowym NF (240 x 115 x 71 mm) oraz wydłużonym LDF (290 x 115 x 52mm), stwarza niemal nieograniczone możliwości projektowe. Z kolei gładka cegła PORTLAND lub delikatnie cieniowana BRISBANE elegancko wykończoną elewację prostych, nowoczesnych konstrukcji, tworząc tło dla akcentowanych fasad i podmurówek.

 

 

KLINKIEROWY WYMIAR WNĘTRZ

Szare i grafitowe płytki klinkierowe doskonale podkreślają eleganckie, luksusowe przestrzenie. W zależności od wykończenia lica, mogą stanowić główny element dekoracyjny kompozycji bądź stwarzać neutralne tło dla odważnych, kolorowych dodatków. Tak jak cegły klinkierowe, płytki z tego surowca wyróżniają się bardzo dobrymi parametrami: trwałością, odpornością na zabrudzenia, uszkodzenia i działanie wilgoci. Są jednak dużo lżejsze i nie zmniejszą przestrzeni użytkowej, przez to ich wybór zalecany jest przez architektów i wykonawców.

Zalety płytek klinkierowych sprawiają, że można je wykorzystać nie tylko w salonach i sypialniach, ale też w kuchniach, łazienkach i miejscach szczególnie narażonych na zabrudzenia i zawilgocenia. Dzięki specjalnej powłoce powstałej w wyniku wypalania, zanieczyszczenia nie wnikają do wnętrza płytki, a samo lico nie wymaga szczególnej pielęgnacji. Parametry te można dodatkowo wzmocnić, pokrywając klinkierową powierzchnię specjalnym impregnatem.

CERTYFIKOWANA JAKOŚĆ

Decydując się na ceramiczne materiały budowlane, wybieramy materiały naturalne, ekologiczne i trwałe. Jakość produktów Röben potwierdzają liczne certyfikaty oraz okresowe kontrole jakości przeprowadzane przez zewnętrzne placówki kontrolne. Cegły klinkierowe Röben poddawane są okresowej certyfikacji pod kątem oceny i weryfikacji stałości właściwości użytkowych zgodnie z normą EN 771-1: 2011+A1:2015, podobnie jak płytki klinkierowe, które spełniają najwyższe standardy normy PN EN 14411:2016-09.

*artykuł sponsorowany

RÖBEN POLSKA Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp. k.
ul. Ceramiczna 2, 55-300 Środa Śląska
tel. 71/ 39-78-100
biuro@roben.pl
www.roben.pl

Dodano: 05/09/2017, Zmodyfikowano: 05/09/2017
Powrót do kategorii: Aktualności

Komentarze

showbox apk

Dodano: Sobota, 30 Grudzień 2017, 08:07, Autor: nithi

download showbox apk
[url=https://uniqsofts.com/hotstar-downloader-for-pc/download-hotstar-app/]Download Hotstar App[/url]
[url=http://uniqsofts.com/xcode-for-windows/]xcode for windows[/url]
[url=https://uniqsofts.com/hotstar-downloader-for-pc/download-hotstar/]Download Hotstar[/url]
[url=https://uniqsofts.com/xcode-for-windows/xcode-for-windows-online//]xcode for windows online[/url]
[url=https://uniqsofts.com/hotstar-downloader-for-pc/hotstar-download-pc-windows-788-110-laptop//]Hotstar Downloader For Pc Windows[/url]
[url=https://uniqsofts.com/hotstar-downloader-for-pc/hotstar-downloader-for-windows-788-110//]Hotstar Downloader for pc[/url]
[url=https://uniqsofts.com/hotstar-downloader-for-pc/]Hotstar Downloader For Pc[/url]

hotstar download

Dodano: Sobota, 30 Grudzień 2017, 08:06, Autor: rackni

download new videos also
<a href="https://uniqsofts.com/snaptube-apk/snaptube-online-downloader/"><b>Snaptube Online Downloader </b></a>
<a href="https://uniqsofts.com/notes-online/"><b>notes online</b></a>
<a href="https://uniqsofts.com/blogs/rufus-download/"><b>Rufus Download</b></a>
<a href="https://uniqsofts.com/blogs/messenger-for-desktop/"><b>Messenger for Desktop</b></a>